1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul TL-SM321B

  • WDM két irányú SFP modul
  • Támogatott a WDM két irányú technológia, egyetlen szált használva az optikai kábelnél, költségtakarékos

Működése

A TL-SM321B a legújabb 1000Base-BX szabvány alkalmazza, átvitel egyetlen szálon, egy, a két irányban különböző hullámhosszon. Kiterjesztheti a hálózat távolságát akár 10 km-ig TP-LINK routerekkel, switch-ekkel, média konverterekkel nagy sebességet és stabilitást nyújtva.
  • Támogatott a WDM kétirányú technológia, egyetlen szált használva az optikai kábelnél
  • TX: 1310nm / RX: 1550nm
  • Saját +3,3 V tápellátás
  • Párosítva a TL-SM321A-val
  • Plug & Play
  • Többek között a TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és a MC220L modelekkel használható
Média konverter és modul
Szabványok és protokolok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Hullám hossz TX: 1310nm / RX: 1550nm
Tápellátás 3,3 V
Biztonság és kibocsájtás FCC, CE
Kábel Single-mód optikai
Optika típusa 9/125 μm Single-mód
Max. kábel hossz 10 km
Adatátvitel 1,25 Gbps
Csatlakózás típusa LC/UPC
Környezet Működési hőmérséklet: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Tárolási hőmérséklet: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot