Gigabites SFP média konverter MC220L

  • Megfelel az IEEE 802.3ab és a IEEE 802.3z szabványnak
  • FX csatlakozója bekapcsolt állapotban is cserélhető
  • Megnöveli a hálózati távolságot akár 550 méterrel multimódú és 10 km-rel single-módú optikával

Működése

A MC220L egy olyan média konverter, ami átalakítja a 1000BASE-SX/LX/LH optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH szabványok alapján a MC220L használatát multimód/single-mód üvegszálas kábelek felhasználásával LC típusú csatlakozással tervezték. 850nm értékkel továbbít és fogad adatokat multimód esetén, és 1310nm single-mód esetén.

Egyéb jellemzője a modulnak, hogy önálló eszközként is használható, de 19 inches TP-LINK szekrénybe is szerelhető, auto MDI/MDI-X TX portnál, és előlapi állapotjelző LED-ek. Az MC220L a megnagyobbított optikai hálózaton továbbít, ami multimódú optika esetén akár 550 méterrel, single-módú optika esetén 10 kilométerrel is megnövelheti.

  • 1000 Mbps-on működik Full-duplex módban mind TX, mind FX portnál
  • Támogatott az auto MDI/MDIX TX csatlakozónál
  • Force/Auto továbbítási mód FX portnál
  • FX port működés közben is cserélhető
  • Megnöveli az optikával ellátott területek távolságát akár 550 méterrel multimódú és 10 km-rel single-módú optikával
  • Könnyen látható LED jelzés mutatja a hálózati aktivítást
  • Külső tápellátás
Média konverter és modul
Szabványok és protokolok IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Alapfunkció Full duplex folyamatvezérlés (IEEE 802.3x)
Megnövelhető optikai hálózat 500 méterrel 50/125 μm optikai kábel használatával
Csatlakozók 1 db gigabites SFP csatlakozó
1 db 1000Mbps RJ-45 csatlakozó (Auto MDI/MDIX)
Hullám hossz Az SFP modul használatától függő
Hálózati jeltovábbító 1000BASE-FX Multimódú/Single-módú SFP modul
Hálózati jeltovábbító 1000BASE-T UTP 5, 5e, 6 kategóriájú kábel (maxium 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED lámpák PWR (táp), LINK (kapcsolat), RX
Méret (Sz x Mé x Ma) 94,5 x 73 x 27 mm (3.7 x 2.9 x 1.1 in.)
Tápellátás Külső tápellátás
Max. energiaszükséglet 3,95 W
Biztonság és kibocsájtás FCC, CE
Környezet Működési hőmérséklet: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Tárolási hőmérséklet: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot