JetStream 24 portos 10/100Mbps + 4 gigabites csatlakozó L2 vezérelhető switch T2500-28TC (TL-SL5428E)

  • AAA, ACL, 802.1x hitelesítés, Port biztonság, IP-szűrés, Storm vezérlés, DHCP- Snooping, IP Source Guard és DoS elleni védelem nyújt sokrétű biztonsági lehetőséget
  • DDM segít figyelemmel kísérni valamennyi switch-be helyezett SFP-modult
  • L2/L3/L4 QoS és az IGMP-snooping a hang- és videó alkalmazások forgalmát optimalizálja
  • SNMP, RMON, WEB/CLI/Telnet Log-in nagyszámú vezérlési elvet nyújt

Működése

Munkacsoportoknak és részlegeknek fejlesztették ki a T2500-28TC-t a TP-Linktől, ami teljes körű layer 2 felügyeleti funkciót nyújt. Ez a maximális teljesítményt biztosítja, ahol szükség van rá – akár nagy forgalmú munkacsoportok a hálózat szélén, vagy egy gerinchálózati gigabites Ethernetes switch nagy sebességű szerverekhez egy kis hálózaton. Sőt, a T2500-28TC 4 db kombó SFP csatlakozóval is rendelkezik, így adva nagyobb hálózati rugalmasságot.

Ennek a TP-Link L2 menedzselhető switchnek robusztus biztonsági és menedzsment funkciói vannak. Az Advanced Access Control List (ACL, L2-L4) és a TP-Link erős védelmi biztonsága nyújt lefedettséget a hálózat központjától egészen a széléig, és véd olyan hálózati problémákkal szemben mint az ARP és Denial-of-Service (DoS) támadások, stb. A Quality of Service (QoS, L2-L4) továbbfejlesztett forgalomirányítási képességeinek használatával az adatok zökkenőmentesebben és gyorsabban továbbítodnak. A könnyen kezelhető webes kezelőfelület, valamint a CLI, SNMP és RMON gyorsabb telepítést és konfigurálást, valamint kevesebb leállási időt jelent. Azon munkacsoportok és részlegek, amik költséghatékonyságot igényelnek, a Layer 2 switch, valamint a gigabites képesség a TP-Link L2 teljes egészében vezérelhető T2500-28TC switch-je lehet az Ön számára az ideális hozzáférési megoldás.

Biztonságos hálózat

A TP-Link JetStream L2 T2500-28TC vezérelhető switch lehetőséget biztosít az IP-MAC-Port összekapcsolásra, Port biztonságra, Storm vezérlésre, DHCP-snoopingra, ami véd a továbbítási zavarok, az ARP támadások, stb. ellen. A DoS elleni védelmet is nyújt, és néhány tipikus DoS támadási típust előre kiválaszthat. Ezen kívül az Access Control List (ACL, L2-L4) korlátozza a hozzáférést az érzékeny hálózati erőforrásokhoz, elutasítva a forrás és cél MAC-cím, IP-cím, TCP / UDP port, de még a VLAN ID csomagokat is. Sőt, a T2500-28TC switch támogatja a 802.1X hitelesítést, mellyel együtt a RADIUS kiszolgáló igényel némi hitelesítési információkat, mielőtt a hálózati hozzáférést engedélyezi. De támogatja a vendég VLAN-t, hogy a nem-802.1X ügyfelek is elérhessenek meghatározott hálózati erőforrásokat.

Non-Blocking Switching

TP-Link L2 menedzselhető T2500-28TC switch non-blocking switch megoldással rendelkezik 10/100Mbps Ethernetes kapcsolatokhoz. Ami a switching kapacitását illeti, a T2500-28TC non-blocking összesített sebesség 56 Gbps. 24 db 10/100Mbps csatlakozóval és 4 db  gigabites 10/100/1000BASE-T csatlakozóval rendelkezik. Minden ilyen port kombó gigabit port, ami le lesz tiltva, ha a megfelelő 1000BASE-X SFP csatlakozást használnak. Ez nagyobb hálózati rugalmasságot biztosít.

Ethernet OAM

A T2500-28TC 802.3ah OAM és eszköz kapcsolati érzékelő funkcióval (DLDP) is rendelekzik javítva az ethernet-hálózat megfigyelését és a hibaelhárítást, ezzel segítve a hálózatvezérlést.

DDM

A T2500-28TC DDM (Digital Diagnostic Monitoring) funkciót is kínál, hogy nyomon követhető legyen a behelyezett SFP-modulok állapota, és hogy riasztási beállításokat, figyelmeztető beállításokat, hőmérsékleti küszöb értéket, feszültség küszöbértéket, ingadozási küszöbértéket, Tx és Rx teljesítmény küszöbértéket adhat meg.

Optimalizált videó és hang alkalmazások

Hang, adat és videó szolgáltatást integrálni egy hálózatba a T2500-28TC gazdag QoS szabályozása révén lehetséges. A rendszergazda kijelölheti forgalom alapján a prioritást a különböző eszközöknek, beleértve az IP- vagy MAC-címnek, TCP vagy UDP portnak, stb, így a hang és videó mindig tiszta, sima és torzulásmentes lesz. Együtt a Voice VLAN-nal, amit a switch támogat, a hang alkalmazások sokkal simábban működnek.

A többi multimédiás on-demand alkalmazáshoz, mint pl.: az IPTV, a T2500-28TC fejlett funkciókat biztosít az egyszerű továbbítási beállításokhoz. Például, IGMP-snooping biztosítja, hogy a switch intelligensen továbbítsa a multicast adatfolyamot csak az arra jogosult eszközöknek, miközben az IGMP elutasít minden olyan port-szintű csatlakozást, ami illetéktelen hozzáférés lenne.

Vállalati szintű kezelhetőség és rugalmasság

T2500-28TC támogatja a különböző felhasználóbarát megszokott kezelési funkciókat, mint például a web alapú grafikus felhasználói felület (GUI), vagy a szabványos Command Line Interface (CLI), illetve egyes adatforgalmak védhetőek SSL vagy SSH titkosítással. Az SNMP (v1/2/3) és RMON támogatás lehetővé teszi a switch-nek, hogy értékes státusz információkat kérdezzen le, és riasztást küldjön az abnormális eseményekről.

Layer 2 jellemzők

  • IGMP Snooping
  • Akár 4K VLAN egyidejű támogatása (kivéve 4K VLAN-azonosító)

  • QinQ

  • GVRP (GVRP VLAN regisztrációs protokoll)

  • STP/RSTP/MSTP

  • Link Aggregation Group (LAG)

Quality of Service

  • Támogatja 802.1P-t
  • 8 prioritásos sor

  • DSCP QoS

  • Sebességkorlátozás

Biztonság

  • IP-MAC-Port összekötetés
  • Access Control List (L2~L4 ACL)

  • AAA

  • 802.1x és RADIUS hitelesítés

  • DoS elleni támadás támogatása

  • Port biztonság

  • SSL és SSH titkosítást

OAM

  • 802.3ah Ethernet Link OAM

  • Eszköz kapcsolati felismerés (DLDP)

Vezérlés

  • Webes hozzáférés
  • Parancssori felület

  • Telnet

  • DHCP Relay

  • LLDP, LLDP-MED

  • Digital Diagnostic Monitoring (DDM)

  • SNMP v1/v2c/v3

  • RMON (1,2,3,9 group)

Hardver jellemzők
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Csatlakozások 24 db 10/100 Mb/s RJ-45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 db 10/100/1000 Mb/s csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 db kombó gigabites SFP csatlakozó
1 db konzol port
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel (Max. 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma Ventilátor nélküli
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Energiafelvétel Maximum: 15 W (220V/50Hz)
Méretek (Sz x Mé x Ma) 440 x 180 x 44 mm (17.3 x 7.1 x 1.7 in.)
Működési jellemzők
Stacking 32 egységes Virtuális stack
Sávszélesség/Backplane 12,8 Gb/s
Csomagtovábbítási sebesség 9,5 Mp/s
Fizikai (MAC) cím tábla 8k
Jumbo Frame 2048 Bytes
Szoftver jellemzők
QoS (szolgáltatás minősége) 4 prioritás sor/802.1p/IP DSCP-alapú CoS, TOSogatott a
L2 jellemzők IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP
STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
Port tükrözés
Flow Control
VLAN Támogatott max. 4K VLAN egyidejűleg
Port/Tag-alapú/Protocol-alapú/Magán VLAN
QinQ, GARP/GVRP
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) Packet Flow Filter; Packet Flow Redirection;
Időkeret alapú; Flow-based QoS
Biztonság IP-MAC-Port-VID összekapcsolás
IEEE 802.1X (Radius) Port/MAC alapú, VLAN besorolás, vendég VLAN, QOS besorolás
Supplicant Support
DoS elleni védelem
Dinamikus ARP ellenőrzés (DAI)
SSH v1/v2
SSL v1.5/v2
Port biztonság
Broadcast Storm felügyelet
Vendég VLAN
IP Source Guard
IPv6 Kettős IPv4/IPv6 halmaz
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 környezet felderítés (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) felderítés
Internet Control Message Protocol (ICMP) v6
TCPv6/UDPv6
IPv6 alkalmazás DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Vezérlés Rendszerdiagnózis: VCT
DDM
sFlow
SNMP v1/v2c/v3
RMON 1, 2, 3, 9 csoport
Parancssori felület, Telnet/Konzol
Time megadás: SNTP
Firmware frissítés: TFTP & Web
DGCO kliens és BOOTP kliens
SYSLOG & Public MIBS
Egyéb jellemzők
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma Switch; elektromos kábel; gyorstelepítési útmutató;
Telepítő CD; Rackbe szerelési készlet; gumitalp
Rendszerkövetelmény Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ vagy Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux
Környezet Működési hőmérséklet: 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉)
Tárolási hőmérséklet: -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot