1 portos gigabites GPON terminál TX-6610

  • Megfelelve az ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 és az ITU G.984.4 standardnek átfogó GPON hálózati kompatibilitást nyújt
  • A letöltési sebesség akár 2,488 Gbps, a feltöltési sebesség akár 1,244 Gbps is lehet
  • Üvegszálas és gigabites csatlakozó hihetetlenül gyors átviteli sebességet biztosít
  • Támogatja OMCI (ONT Management Control Interface) távoli felügyeletet

Működése

A TP-LINK TX-6610 egy következő generációs Gigabit Passive Optical Network (GPON – gigabites passzív optikai hálózat) terminál, ideális otthoni optikai hálózat megoldás. Hihetetlenül erőteljes eszköz, amely lehetővé teszi a felhasználók számára a nagy sebességű internetkapcsolatot GPON terminálon keresztül, és megosztja a gigabites Ethernet csatlakozóval. Az akár 2,488 Gbps átviteli sebességgel, egy GPON és egy gigabit Ethernet csatlakozóval a TX-6610 nagy teljesítményű továbbítási képességet biztosít a zökkenőmentes VoIP, HD video streaming alkalmazásokhoz.

Hardver jellemzők
Csatlakozások 1 db 10/100/1000Mbps RJ45 csatlakozó
1 db SC/APC csatlakozó
Gomb 1 db Ki/Bekapcsoló gomb
1 db RESET gomb
Külső tápellátás 9VDC/0.6A
IEEE szabványok IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1p
Adatsebesség Feltöltés: 1,244 Gbps
Letöltés: 2,488 Gbps
Méretek (Sz x Mé x Ma) 102,7 x 37,9 x 106,9 mm (4.0 x 1.5 x 4.2 in.)
Távolság 0 ~ 20 km Max
GPON szabványok ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
Optikai modul Class C+
Vevő APD-TIA
Adó DFB Laser
Hullámhossz Feltöltés: 1310nm
Letöltés: 1490nm
Szoftver jellemzők
QoS (szolgáltatás minősége) Szolgáltatás folyam osztályozása VLAN alapuló
Ütemezési szabályok SP / WRR támogatás
Feltöltési prioritás címke 802.1D felhasználói prioritás támogatása
Sebességkorlát és forgalomalakítás
Torlódásvezérlő Tail-drop támogatás
VLAN 802.1Q tag VLAN
VLAN transzparens üzemmód / VLAN fordítás módba / VLAN trunk mód
SN és jelszó alapú hitelesítés
VLAN Autodetektálás
Biztonság AES titkosítás
Csomagszűrés VLAN alapon
Vezérlés Webes, OMCI és Telnet vezérlés
IP vezérlés megállapítása
Gyári beállítások visszaállítása a RESET gombbal vagy webes felületen
Valós idejű statisztika, optika diagnosztika
További jellemzők Fel- és letöltési FEC
Dinamikus sávszél megállapítás (DBA), NSR/SR támogatás
16 T-CONt és 256 GEM csatlakozás max.
Optikai teljesítmény detektor, Dying Gasp
Csendes terminál mechanizmus
802.3az EEE energiatakarékosság
IGMP IGMP v2/v3
IGMP Snooping/Proxy
Egyéb jellemzők
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma TX-6610
RJ-45 Ethernet kábel
Gyors telepítési útmutató
Tápegység
Rendszerkövetelmény Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ vagy Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux
Környezet Működési hőmérséklet: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Tárolási hőmérséklet: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot