TXM431-LR

Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC

  • Transceiver SFP+ LC s jedním režimem
  • Maximálně flexibilní s možností připojení za provozu
  • Kompatibilní s několika modely switchů / SPF+ moduly TP-LINK

K čemu slouží tento produkt

Transceiver TXM431-LR je určen k prodloužení přenosové vzdálenosti založené na10GBit/s ethernetovém připojení. Jedná se o vysoce výkonný 1310nm transceiver 10GBASE-LR SFP+ s jedním režimem. Podporuje plně duplexní režim a 10G ethernetové připojení do vzdálenost až 10 km s kabely s 9/125µm vláknem.
Transceiver
Standards and Protocols IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length 1310nm
Power Supply 3.3V
Fiber Type 9/125um Single-mode
Max. Cable Length 10km
Data Rate 10Gbps
Port Type LC/UPC
Transmission power 0.5 dBm(Max)
-8.2dBm(Min)
Reception power 0.5dBm(Max)
-14.4dBm(Min)
Sensitivity -12.6dBm
Safety & Emission FCC, CE
Environment Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing