TL-SM321A-2

Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM

  • Podporuje nejnovější standard 1000Base-BX
  • Vzdálenost přenosu až 2 km pomocí kabelu 9/125 μm SMF (jednorežimový optický kabel)
  • Kompatibilní se standardem Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA)
  • Podporuje funkci digitálního diagnostického monitorování (DDM)
  • Vyměnitelné za provozu

K čemu tento produkt slouží

Modul TP-Link TL-SM321A-2 byl vyvinut v souladu se standardem Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Jako obousměrný optický vysílač WDM modul TL-SM321A-2 používá integrovaný LC konektor obousměrného optického rozhraní a datové spojení dosahuje vzdálenosti až 2 km pomocí kabelu 9/125 μm SMF (jednorežimový optický kabel).

Modul TL-SM321A-2 má navíc funkci digitálního monitorování diagnostiky (DDM) kompatibilní s SFF-8472. DDM podporuje monitorování vysílače v reálném čase a zobrazuje parametry jako proud vysílače, jenž vysílá/přijímá optický výkon, a provozní teplotu.

Modul TP-Link TL-SM321A-2 se používá v optických sítích k přenosům na krátkou a střední vzdálenost a poskytuje rychlé a stabilní gigabitové optické připojení pro switche, routery, servery apod.

HARDWARE FEATURES
DDM Yes
SFP-MSA Yes
Hot Swappable Yes
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, TCP/IP
Wave Length TX: 1550 nm
RX: 1310 nm
Power Supply 3.3 V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Single-Mode Fiber
Fiber Type 9/125 μm Single-Mode
Max. Cable Length 2 KM
Data Rate 1.25 Gbps
Port Type LC Simplex
Environment Operating Temperature: 0–70 °C (32–158 °F)
Storage Temperature: -40–85 °C ( -40–185 °F)
Operating Humidity: 10–90% RH, Non-Condensing
Storage Humidity: 5–90% RH, Non-Condensing

From United States?

Get products, events and services for your region.