TL-FC311A-2

New

Gigabitový média konvertor WDM

  • 1 port RJ45 10/100/1000 Mbit/s s automatickým vyjednáváním podporující Auto MDI/MDIX
  • Automatické vyjednávání poloduplexního / plně duplexního režimu přenosu
  • Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km

 

K čemu tento produkt slouží

TL-FC311A-2 je gigabitový média konvertor s gigabitovým portem RJ-45 a optickým gigabitovým portem SC, který umí převádět elektrické a optické signály. A datové přenosy na dlouhé vzdálenosti přes optický kabel lze použít pro komerční scénáře, jako je monitorování zabezpečení a pokrytí parku bezdrátovou sítí.

Jak tento produkt pracuje

TL-FC311A-2 využívá technologii vlnového multiplexu (WDM), která pomáhá odesílat a přijímat data na vzdálenost až 2 km pouze pomocí jednorežimového optického kabelu, takže zákazníci ušetří polovinu nákladů na instalaci kabelu. TL-FC311A-2 odesílá data na vlnové délce 1 550 nm a přijímá data na vlnové délce 1 310 nm optického kabelu. Proto by koncové zařízení použité ve spojení s jednotkou TL-FC311A-2 mělo odesílat data na vlnové délce 1 310 nm a přijímat data na vlnové délce 1 550 nm. Další média konvertor ze sortimentu TP-Link, model TL-FC311B-2, je příkladem jednotky, která spolupracuje s modulem TL-FC311A-2.

Další funkce

Navíc tento média konvertor lze použít jako samostatné zařízení (bez racku) nebo spolu s rackem TP-Link TL-FC1420 pro automatickou detekci MDI/MDI-X pro port TX, ve kterém je duplexní režim automaticky vyjednáván.

NETWORK
Standards and Protocols IEEE 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3z
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0˚C to 50˚C (32˚F to 122˚F)
Storage Temperature -40˚C to 70˚C (-40˚F to 158˚F)
Operating Humidity 10% to 90% RH non-condensing
Storage Humidity 5% to 90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Interface • 1× Gigabit SC Fiber Port
• 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
Network Media • Single-mode Fiber
• UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A
LED PWR, Link/Act
Dimensions ( W x D x H ) 3.7×2.9×1.1 in (94.5×73.0×27.0 mm)
Wave Length 1550 nm TX, 1310 nm RX
MEDIA CONVERTER & MODULE
Fiber Type 9/125 μm single-mode fiber (≤2 km)

From United States?

Check products and services for your region.