TL-FC111A-20

New

Média konvertor 10/100 Mbit/s WDM

  • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Automatické vyjednávání poloduplexního / plně duplexního režimu přenosu
  • Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 km

 

K čemu tento produkt slouží

TL-FC111A-20 je 100M média konvertor s 100M portem RJ-45 a 100M optickým portem SC, který umí převádět elektrické a optické signály. A datové přenosy na dlouhé vzdálenosti přes optický kabel lze použít pro komerční scénáře, jako je monitorování zabezpečení a pokrytí parku bezdrátovou sítí.

Jak tento produkt pracuje

TL-FC111A-20 využívá technologii vlnového multiplexu (WDM), která pomáhá odesílat a přijímat data na vzdálenost až 20 km pouze pomocí jednorežimového optického kabelu, takže zákazníci ušetří polovinu nákladů na instalaci kabelu. TL-FC111A-20 odesílá data na vlnové délce 1550 nm a přijímá data na vlnové délce 1310 nm optického kabelu. Proto by koncové zařízení použité ve spojení s jednotkou TL-FC111A-20 mělo odesílat data na vlnové délce 1310 nm a přijímat data na vlnové délce 1550 nm. Další média konvertor ze sortimentu TP-Link, model TL-FC111B-20, je příkladem jednotky, která spolupracuje s modulem TL-FC111A-20.

Další funkce

Navíc tento média konvertor lze použít jako samostatné zařízení (bez racku) nebo spolu s rackem TP-Link TL-FC1420 pro automatickou detekci MDI/MDI-X pro port TX, ve kterém je duplexní režim automaticky vyjednáván.

NETWORK
Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0˚C to 50˚C (32˚F to 122˚F)
Storage Temperature -40˚C to 70˚C (-40˚F to 158˚F)
Operating Humidity 10% to 90% RH non-condensing
Storage Humidity 5% to 90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Network Media 100BASE-Tx: 2-pair UTP/STP of Cat. 5 or above (≤100 m)
Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A
LED PWR, Link/Act
Dimensions ( W x D x H ) 94.5*73*27 mm
Wave Length 1550 nm TX, 1310 nm RX
ANTENNA
Connector Type 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack
MEDIA CONVERTER & MODULE
Fiber Type 9/125 μm single-mode fber (≤20 km)

From United States?

Check products and services for your region.