MC210CS

Gigabitový Single-Mode Media konvertor

  • 1 port RJ45 10/100/1000 Mbit/s automatickým vyjednáváním podporující Auto MDI/MDIX
  • Automatické vyjednávání poloduplexního / plně duplexního režimu přenosu
  • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 km

K čemu tento produkt slouží

MC210CS je konvertor médií určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Konvertor médií MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX, je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Konvertor médií MC210CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.

Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-Link TL-MC1400, dále pak automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC210CS podporuje přenos dat pomocí jednorežimového optického kabelu na vzdálenost až 20 km.

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Basic Function Auto-negotiation of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode
Extends fiber distance up to 20km
Ports 1× 1000M SC/UPC port
1× 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310nm
Network Media 1000BASE-LX Single-mode Fiber
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, Link/Act
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 1.8W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

From United States?

Get products, events and services for your region.