Řešení pro bezdrátový dohled

Safety and security are concerns that seem to grow ever stronger in our modern, ever-changing world. The size, complexity, and unique hazards of some areas can prevent security personnel from ensuring safety and protecting assets. Cameras and other devices help, but installing wired surveillance systems can be difficult and costly. Pharos Series devices use wireless technology to provide flexible, cost-effective solutions for outdoor surveillance applications.

Řešení pro bezdrátový dohled

Ideální strážce všeho, na čem vám záleží nejvíce

Řešení pro bezdrátový dohled Pharos Wireless Surveillance umožňuje snadné a pohodlné sledování událostí i na komplexních venkovních plochách, jako jsou stavby, přehrady, lesy apod. Zařízení Pharos mohou oblast pokrývat spojením typu Point-to-Point (bod-bod) nebo Point-to-Multi-Point (bod-více bodů) tak, aby bylo optimální pro konkrétní požadavky jakéhokoli scénáře nasazení.

 
Sledování lesa
 
Sledování stavby
 
Sledování přehrady

Navrženo speciálně pro komplikovaná prostředí

Speciálně navržený hardware a kryty odolné proti vlivům povětrnostních podmínek umožňují zařízení řady Pharos poskytovat komplexní venkovní sledovací řešení pro složitá a nebezpečná prostředí. Nyní můžete šetřit čas a peníze a přitom mít kontrolu nad celou vaší dohledovou sítí z pohodlí vašeho stolního počítače.

Snadné, flexibilní nasazení

Integrovaný sekundární ethernetový port je vybaven průchodkou 24 V PoE pro napájení IP kamery1. Díky tomu lze Pharos CPE a základnové stanice snadno kombinovat s kamerami a vytvořit plně funkční jednotky, které lze použít k monitorování oblastí, ve kterých jsou instalovány.

Přenos dat a napájení přes PoE IP kameru

 

Ochrana proti zásahu bleskem 6 kV a proti elektrostatickému výboji 15 kV

 

Teplota: -30°C~70°C Vlhkost: 10%~90% nekondenzující

 

Kryty odolné proti povětrnostním vlivům IP65 a certifikovaná ochrana proti prachu2

Řízení kvality služeb QoS pro audio a video
streaming bez ukládání do mezipaměti

Zařízení Pharos zlepšují úroveň řízení služeb (QoS) a poskytují přenos dat s nízkou latencí potřebnou pro video a hlasová data.
Přiřazení priorit pro video a hlasové streamy zaručuje bezproblémové používání bez načítání do mezipaměti.

QoS

Zajišťuje, aby video a audio data
měla vyšší prioritu a kratší latenci

  •   Video a audio
  •   Data
Vstup Výstup

Centralizovaná řídicí platforma umožňuje snadné ovládání všech zařízení

V komplikovaných rozlehlých prostředích je centralizovaná platforma pro správu naprosto nezbytná. Pharos Control umožňuje ovládat všechna zařízení v síti z libovolného připojeného počítače. Platforma usnadňuje správu a nevyžaduje, aby administrátoři museli procházet speciálním školením.

Ovládání zařízení Pharos

Přehled topologie

Základnová stanice vybavená sektorovou anténou slouží jako přístupový bod (AP, access point) na centrální monitorovací stanici. Distribuované CPE přenášejí datové streamy z IP kamer zpět do základnové stanice a vytvářejí tak komplexní bezdrátový dohledový systém.

AP na centrální monitorovací stanici

Klient

Řešení TP-LINK

Doporučený dosah pro jednotlivá zařízení

Point to Multi-Point (bod-bod)
Kmitočet AP Klient Vzdálenost Pokrytí
2.4GHz WBS210 &
TL-ANT2415MS
CPE210 3km 120° (6dB)
90° (3dB)
CPE220 5km
5GHz WBS510 &
TL-ANT5819MS
CPE510 10km
CPE520 15km

CPE mohou být také použity jako AP, ale výkon nemusí být tak dobrý jako u základnové stanice. Konkrétní pokrytí je uvedeno v technických specifikacích jednotlivých zařízení.

1 Pokud port PoE u CPE nebo základnové stanice neodpovídá požadavkům na napájení IP kamery, mohou být kamery napájeny i jinými zdroji. V takovém případě funguje port PoE pouze pro přenos dat.

2 Konkrétní údaje o certifikacích odolnosti proti vodě a prachu jsou k dispozici v technických specifikacích jednotlivých zařízení.