16-портов 10/100 Mbps + 2-портов Gigabit неуправляем PoE комутатор TL-SL1218MP

  • 16 PoE+ 10/100 Mbps RJ45 порта, 2 Gigabit RJ45 порта и 2 комбо Gigabit SFP слота
  • Предаване на данни и захранване на до 250 m в удължителен режим, специално проектиран за системи за наблюдение
  • Приоритетен режим за портове 1-8, за да се гарантира качеството на работа на приложения като видео мониторинг
  • Голям ресурс на PoE захранване до 30 W за всеки PoE порт и 192W за всички PoE портове
  • Лесен за използване, не е нужно конфигуриране и инсталиране

Лесен за използване PoE комутатор с иновативен дизайн

Предаване на данни и захранване на до 250 m за системи за наблюдение

TL-SL1218MP

Голям ресурс на PoE захранване

TL-SL1218MP е съвместим със стандарта 802.3af/at PoE+ , като поддържа до 30 W мощност на захранване на всеки PoE порт. Общата PoE мощност е до 192W за 16 PoE порта, което го прави идеален за малки до средни бизнес системи за наблюдение.

IP камери TL-SL1218MP Рутер Интернет Отдалечено наблюдение

До 250 m предаване на данни за наблюдение

TL-SL1218MP е специално проектиран PoE комутатор за приложения за IP наблюдение. PoE комутаторът прави инсталирането на системи за наблюдение по-опростено, по-безопасно и по-евтино. С удължителния режим разстоянието за PoE предаване достига до 250m*, което го прави идеален за поставяне на IP камери при покриване на голяма площ.

Бутон Удължителен режим TL-SL1218MP
До 250m
Бутон Удължителен режим

Гарантирано качество на видеото

За да гарантира качеството на чувствителни приложения като видео мониторинг, TL-SL1218MP предлага опции за по-висок приоритет за съответните IPC свързани портове.

 

Лесен за използване

  • Свържете към захранване

  • Свържете устройствата

    IP телефон Принтер Компютър Интернет
  • Работете

Неуправляеми PoE комутатори

 
  TL-SL1218MP TL-SG1008MP TL-SG1008P TL-SF1008P TL-SG1005P TL-SF1005P
PoE порт/ Общо портове 16/16 10/100Mbps Ports 8/8 Gigabit Ports 4/8 Gigabit Ports 4/8 10/100Mbps Ports 4/5 Gigabit Ports 4/5 10/100Mbps Ports
PoE стандарт 802.3af/at 802.3af/at 802.3af 802.3af 802.3af 802.3af
PoE мощност 192 W 126 W 55 W 57 W 56 W 58 W
Удължителен режим*   - - - - -
Приоритетен режим   - - - - -
Дизайн на вентилатора   1 Fans Fanless 1 Fans Fanless Fanless
Размери 440×180×44 mm 294×180×44 mm 171x98x27 mm 171×98×27 mm 100×98×25 mm 100×98×25 mm

* Скоростта на портовете, които са в удължителен режим, ще бъде понижена до 10 Mbps. Реалното разстояние на предаване може да варира в зависимост от качеството на кабелите.

ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Интерфейс 16 PoE+ 10/100 Mbps RJ45 порта
2 10/100/1000Mbps RJ45 порта
2 комбо Gigabit SFP слота
Мрежова медия 10BASE-T: UTP кабел категория 3, 4, 5 (максимум 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 m)
100BASE-TX: UTP кабел категория 5, 5e (максимум 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 m)
1000BASE-T: UTP кабел категория category 5, 5e, 6 или по-висока (максимум 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 m)
1000BASE-X MMF, SMF
Брой вентилатори 2 вентилатора
Защита с физическо заключване Да
Захранване 100-240V AC, 50/60 Hz
Backup Bandwidth 7.2 Gbps
PoE+ Ports(RJ45) Стандарт: 802.3at/802.3af съвместим
PoE портове: Порт 1- Порт 16
PoE мощност на захранване: 192 W
Таблица на МАС адресите 8K
Размери (Ш x Д x В ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
Макс. консумация на енергия 18,73 W (220/50 Hz без свързани захранвани устройства)
217,22 W (220/50 Hz със свързани 192 W захранвани устройства)
Max Heat Dissipation 63,89 BTU/h (без свързани захранвани устройства)
741,15 BTU/h (със свързани 192 W захранвани устройства)
СОФТУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Разширени характеристики Съвместим с IEEE 802.3at/af съвместими захранвани устройства
Режим на приоритет на портове
Удължителен режим (до 250 m PoE захранване и предаване на данни)
Автоматично научаване на МАС адреси и автоматично остаряване
IEEE802.3x Flow Control
Transmission Method Store-And-Forward (комутация с междинно съхранение на данните)
ДРУГИ
Сертификати CE, FCC, RoHS
Съдържание на пакета TL-SL1218MP, захранващ кабел, ръководство за инсталация, две монтажни скоби и фитинги
Околна среда Околна температура при работа: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Околна температура при съхранение: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Околна влажност при работа: 10% ~ 90% некондензираща
Околна влажност при съхранение: 5%~90% некондензираща

Присъединете се към TP-Link общносттаTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.