End of Life

JetStream 28-портов Gigabit стекируем L3 управляем комутатор

  • Множество Layer 3 протоколи за рутиране, включително RIP/OSPF/ECMP/VRRP, които поддържат мащабируема мрежа
  • Технологията на истински физическо стекиране поддържа до 8 устройства и 320 Gbps пропускателна способност на задния панел за висока мащабируеност и ефективна резервираност
  • 10 Gigabit Ethernet ъплинк предоставя облекчение срещу задръстване и плавен трансфер на данни за приложенията с интензивен трафик
  • Изваждащият се захранващ блок и функционалноста с  резервирано захранване свежда до минимум времето на откази
  • PIM-SM/PIM-DM/IGMP снупинг за  гъвкави видео инсталации

10g СТЕКИРУЕМ L3 КОМУТАТОР

JetStream 28-портов Gigabit стекируем L3 управляем комутатор
T3700G-28TQ

T3700G-28TQ на TP-Link е L3 управляем комутатор, който предлага L3 рутиране,  10 Gbps кабелна скорост, физическо стекиране и опционално външно резервирано захранване, проектиран да посрещне нуждите на слоя на конвергиране. Комутаторът е снабден с  24-Gigabit  RJ-45 порта + 4 комбо Gigabit SFP и до  4 10 Gbps SFP+ слота, интегриран със силна защита и разнообразие от функции за управление. TP-Link T3700G-28TQ L3 управляемият комутатор е  надеждно и ценово ефективно решение за бизнеса, университетския кампус и ISP мрежите.

РАЗШИРЕНИ L3 ФУНКЦИИ

Статично рутиране /RIP/OSPF/ECMP/VRRP

Идва с множество Layer 3 протоколи за рутиране, които поддържат мащабируема мрежа

PIM-SM и PIM-DM

Потоколите за рутиране на мултикаст гарантират ефективно рутиране за мултикаст групи.

ТЕХНОЛОГИЯ НА ФИЗИЧЕСКО СТЕКИРАНЕ

С всички единици, идентифицирани с един IP адрес, стека
може лесно да се конфигурира и наблюдава.

  • 8 устройства

    Технологията на истинско физическо стекиране поддържа до 8 устройства за опростяване на мрежата

  • 192 GE

    до192 GE, 32 Gigabit комбо SFP и 32 10G SFP+ на физически стек

  • 1024 Gbps

    Предоставя до 1024 Gbps комутационен капацитет за агрегационна мрежа

  • 1IP

    Всички устройства се идентифицират с един IP адрес. Стекът може лесно да се конфигурира и следи.

10G ВИСОКОСКОРОСТНИ ВРЪЗКИ

  • 10 Gigabit преход с SFP+ слотове
  • До 4 10G SFP+ слота
  • 10 Gigabit Ethernet ъплинк предоставя облекчение срещу задръстване и плавен трансфер на данни за приложенията с интензивен трафик

T3700G-28TQ поддържа 2 фиксирани и 2 опционални 10G SFP+ слота

Преден панел Заден панел 4x10G

ИЗВАЖДАЩ СЕ ЗАХРАНВАЩ МОДУЛ И РЕЗЕРВИРАНО ЗАХРАНВАНЕ

  • Режимът на смяна на захранващия модул без изключване на захранването (PSM150-AC) и опционалното резервирано захранване (RPS150) свеждат до минимум времето на отказ
  • TЗахранващите модули се бекъпират един друг, което прави устройството идеален избор за надеждна мрежова архоитектура

Аксесоари

  • TX432

    10-Gigabit 2-портов SFP + модул

    •2 10G SFP+ слота

    • Съвместим с множество модели TP-Link комутатори/SFP+ трансивери/SFP+ кабели

  • TXM431-SR

    10GBase-SR SFP+ LC трансивер

    • 850nm многорежимен трансивер

    • 300 m макс. Разстояние

    • LC/UPC конектор

  • TXM431-LR

    10-гигабитов 2-портов SFP + модул

    • 1310nm еднорежимен трансивер

    • 10km макс. Разстояние

    • LC/UPC конектор

  • TXC432-CU1M

    1M Direct Attach SFP+ кабел

    • 1m дължина на кабела

    • SFP+ конектор от двете страни

  • TXC432-CU3M

    3M Direct Attach SFP+ кабел

    • 3m дължина на кабела

    • SFP+ + конектор от двете страни

  • PSM150-AC

    150 W AC захранващ модук

    • '+12V/12.5A DC изход

    • До 150 Watt изходна мощност

    • Гореща замяна

  • RPS2

    Рафт за резервирано захранване с монтаж в шкаф, с две гнезда

    • Приема две RPS150 за монтаж в 19-инчов шкаф

    • 19 1U монтаж в шкаф

More >

Related Cases

  • Russian Railway

    TP-Link предлага на Руски железници Wi-Fi покритие за всички пътници на компанията

    Russian Railway

    TP-Link предлага на Руски железници Wi-Fi покритие за всички пътници на компанията

    “Russian Railways has expressed satisfaction with the performance and quality of their Wi-Fi network. They will consider TP-Link as a partner for future projects, such as the installation of wireless networks in their stations.”
  • ISP Citynet

    TP-Link предложи на Citynet надежден и високоскоростен трансфер на данни за мрежова услуга

    ISP Citynet

    TP-Link предложи на Citynet надежден и високоскоростен трансфер на данни за мрежова услуга

    “I would like to emphasize that of the large number of devices deployed, not one of them has suffered any type of physical failure. There was a point at which the price of TP-Link’s Jetstream series was something we no longer considered important since they’re so reliable. We stopped looking at other manufacturers because we were so satisfied with the products we purchased.” —Skynet
  • East European Comic Con

    TP-Link осигурява интернет достъп на събитието East European Comic Con за четвърта поредна година

    East European Comic Con

    TP-Link осигурява интернет достъп на събитието East European Comic Con за четвърта поредна година

    “TP-Link Romania have provided a high-quality service and the right equipment to meet our requirements in each of the projects we have worked on together. EECC2017 was their toughest challenge so far and they passed with flying colors.” —Marius Radu, EECC Gaming Director
  • TV Skyline

    TP-Link предлага на телевизионната компания Skyline надежден трансфер на данни и безотказност на нейните излъчвания на живо

    TV Skyline

    TP-Link предлага на телевизионната компания Skyline надежден трансфер на данни и безотказност на нейните излъчвания на живо

    “TP-Link gave excellent technical support regarding the configuration of V-LANs and LACP, i.e. cable bundling. It is especially great that we have a personal contact person for all questions regarding the technology.” —Laurent Schiltz, technical manager at TV Skyline
ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Стандарти и протоколи IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Интерфейс 24 10/100/1000Mbps RJ45 порта
(Автоматично договаряне/Auto MDI/MDIX)
4 комбо Gigabit SFP слота
До 4 10G SFP+ слота (2 фиксирани и 2 опционални 10G SFP+ слота)
1 конзолен порт
Мрежова медия 10BASE-T: UTP кабел категория 3, 4, 5 (максимум 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP кабел категория 5, 5e или по-висока (максимум 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Брой вентилатори 1 сменяем модул на вентилатора
Защита с физическо заключване Не
Захранване 100~240VAC, 50/60Hz
Размери (Ш x Д x В ) 17,32 * 13 * 1,73 инча (440 * 330 * 44 мм)
Монтаж За монтаж в шкаф
Макс. консумация на енергия 47W (220V/50Hz)
Max Heat Dissipation 160.36 BTU/h
PHYSICAL STACKING
Installable SFP+ Transceivers and Direct Attach Copper (DAC) Cables TXM431-SR
TXM431-LR
TXC432-CU1M
TXC432-CU3M
Max Number of Stacking Ports Installable 2 SFP+
Stacking Speed (Per Port) 20 Gbps (Пълен дуплекс)
No. of Units Per Stack 8
ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ
Комутационен капацитет До 128 Gbps за самостоятелен комутатор
Bandwidth/Backplane До 320 Gbps при 8 устройства в стека
Скорост на предаване на пакети данни До 95,2 Mpps за самостоятелен комутатор
Таблица на МАС адресите 32K
Packet Buffer Memory 32 Mbits
Jumbo кадър 12 KB
Number of Routes 8K
Number of Static Routes 256
Number of IP Interfaces 128
СОФТУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Качество на услугата Поддържа 802.1p CoS/DSCP приоритет
Поддържа 8 приоритетни опашки
График на опашките: SP, WRR, SP+WRR
Порт/Поток-базирано лимитиране на скоростта
Гласова VLAN
L2 характеристики IGMP снупинг V1/V2/V3
802.3ad LACP (до 32 агрегационни групи, съдържащи 8 порта на група)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Филтриране/Гард
TC/Root защита
Детектиране на обратна връзка
802.3x контрол на потока
VLAN Поддържа до 4K VLAN едновременно (от 4K VLAN ID)
IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN//Протокол VLAN/QinQ/Частен VLAN/GVRP
Access Control List L2~L4 пакетно филтриране, базирано на MAC адреса/ IP адреса на източника и дестинацията, TCP/UDP портове, 802.1p, DSCP, протокол и VLAN ID;
Базиран на времеви интервал
Защита IP-MAC-Port-VID обвързване
IEEE 802.1X порт/MAC-базирана автентификация, Radius, Гост VLAN
Защита от DoS атаки
Динамична ARP инспекция DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Защита на порт
Броудкаст/Мултикаст/Неизвестен-уникаст Сторм контрол
L3 Features IP прехвърляне с кабелна скорост
Статично рутиране
RIP v1, v2
OSPF v2
ECMP
PIM-SM/PIM-DM/IGMP
DHCP сървър/Relay
ARP прокси
VRRP
Управление Управление по уеб-базиран GUI и команден ред
SNMP v1/v2c/v3, съвместим с публични информационни бази за управление (MIB) и TP-Link частни MIB
RMON (1, 2, 3, 9 групи)
DHCP/BOOTP клиент, DHCP снупинг, DHCP Option82
CPU мониторинг
Port Mirroring
Настройка на часа: SNTP
Интегрирана NDP/NTDP функция
Актуализация на фърмуера: TFTP & Web
Системна диагностика: VCT
SYSLOG & публични MIB
Dual Image
ДРУГИ
Сертификати CE, FCC, RoHS
Съдържание на пакета Комутатор; Захранващ кабел; Ръководство за бърза инсталация; CD със софтуер; Комплект за монтаж в шкаф; Гумени крачета
Системни изисквания Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ или Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® или Linux.
Околна среда Околна температура при работа: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Околна температура при съхранение: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Влажност при работа: 10%~90% некондензираща
Влажност при съхранение: 5%~90% некондензираща

Присъединете се към TP-Link общносттаTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.

From United States?

Get products, events and services for your region.