JetStream 16-портов Gigabit Easy Smart PoE+ комутатор с 2 SFP слота TL-SG1218MPE

  • Комутатор с 16 10/100/1000 Mbps RJ45 PoE+ порта и 2 SFP слота
  • Капацитетът на PoE захранването е вдигнат на 192W, което го прави идеален за системи за наблюдение за малкия и среден бизнес
  • Приоритизацията на портовете е способна да гарантира качеството на чувствителните приложения като видео мониторинг
  • Интелигентното управление на енергията може да защити комутатора от претоварване
  • QoS е за плавна, без накъсване работа при сърфиране в интернет, а IGMP снупинг оптимизира трафика за IPTV.

Научете още за TP-Link PoE технологията >

Многоцелеви PoE комутатор с висока производителност

JetStreamTL-SG1218MPE

Идеален за системи за наблюдение

TL-SG1218MPE е съвместим със стандарта 802.3af/at PoE+, като поддържа до 30 W захранване на всеки PoE порт. Общата мощност на PoE захранването е до 192 W за 16-те PoE портове, което го прави идеален за системи за наблюдение за малкия и среден бизнес.

IP камери TL-SG1218MPE Рутер Интернет Системи за наблюдение

Пренос на данни и захранване за точки за достъп

AP-uri монтирани на тавана AP-uri монтирани на открито APs монтирани на стената

Лесен за използване

  • 1Свържете към захранването

  • 2Свържете устройствата

    IP телефон Принтер Компютър Интернет
  • 3Работете

Интелигентно управление на енергията 

Когато общата консумация на енергия надвиши 192 W, интелигентното управление ще изключи от захранване порта с по-нисък приоритет, за да гарантира захранването на порта с висок приоритет и защити устройството от работа при претоварване.

Претоварване на захранването Управление на енергията Интелигентно захранване 192W 192W

Усъвършенствани функции за по-висока производителност

QoS

за плавна

работа

онлайн

Администраторите могат да определят приоритета на трафика на базата на QoS, например, за да гарантират, че гласовите и видео приложенията ще останат ясни и без забавяния.

IGMP

снупинг

Оптимизация на трафика за IPTV

IGMP снупинг оптимизира доставката на мултимедиен трафик, за да гарантира по-добра работа в мрежата особено на приложения като IPTV.

Управление извършвано с лекота

TL-SG1218MPE предлага мониторинг на мрежата, за да могат потребителите да наблюдават поведението на трафика. С помощта на уеб-базиран потребителски интерфейс и програмно средство за управление, TL-SG1218MPE предлага разнообразие от полезни функции, включително мрежов мониторинг, приоритизация на трафика и разширен QoS.

Програмно средство за управление

Потребителски интерфейс

ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Стандарти и протоколи IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Интерфейс 16 10/100/1000 Mbps RJ45 порта
(автоматично договаряне/Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP порта
Мрежова медия 10BASE-T: UTP кабел категория 3, 4, 5 (максимум 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 m)
100BASE-TX: UTP кабел категория 5, 5e (максимум 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 m)
1000BASE-T: UTP кабел категория 5, 5e, 6 или по-висока (максимум 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 m)
1000BASE-X MMF, SMF
Брой вентилатори 2 вентилатора
Защита с физическо заключване Да
Захранване 100-240V AC, 50/60 Hz
PoE+ Ports(RJ45) Стандарт: съвместим с 802.3at/802.3af
PoE+ портове: 16 порта
Захранване: 192 W
Размери (Ш x Д x В ) 17.3 × 7.1 × 1.7 инча (440 × 180 × 44 mm)
Монтаж За монтаж в шкаф
Макс. консумация на енергия 18.73 W (220/50 Hz, без включени захранвани устройства)
217.22 W (220/50 Hz, с включени 192 W захранвани устройства)
Max Heat Dissipation 63.89 BTU/h (без включени захранвани устройства)
741.15 BTU/h (с включени 192 W захранвани устройства)
ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ
Комутационен капацитет 36 Gbps
Скорост на предаване на пакети данни 23.8 Mbps
Таблица на МАС адресите 8K
Packet Buffer Memory 4.1 Mbit
Jumbo кадър 9 KB
СОФТУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Качество на услугата Поддържа порт-базирана 802.1p/DSCP приоритизация
Поддържа 4 опашки за приоритети
Лимит на скоростта
Сторм контрол
L2 характеристики IGMP снупинг V1/V2/V3
Статична линк агрегация
Port Mirroring
Кабелна диагностика
Предотвратяване на затворени вериги
VLAN Поддръжка на до 32 VLAN едновременно (от 4K VLAN ID)
Управление Уеб-базиран графичен интерфейс
Лесно за използване програмно средство за интелигентно конфигуриране
Transmission Method Съхраняване и прехвърляне (Store-And-Forward)
ДРУГИ
Сертификати CE, FCC, RoHS
Съдържание на пакета TL-SG1218MPE
Захранващ кабел
Ръководство за инсталация
CD със софтуер
Комплект за монтаж в шкаф
Гумени крачета
Околна среда Околна температура при работа: 0°C~50°C (32°F~122°F)
Околна температура при съхранение: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Околна влажност при работа: 10% ~ 90% некондензираща
Околна влажност при съхранение: 5%~90% некондензираща

Присъединете се към TP-Link общносттаTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.