Gigabit SFP медиен конвертор MC220L

  • Съвместим със стандартите IEEE 802.3ab и IEEE 802.3z
  • FX портът поддържа смяна без изключване на захранването
  • Удължава разстоянието на оптичната връзка до 0,55 km за многорежимна оптична връзка, и 10 km за еднорежимна оптична връзка

Какво прави този продукт

MC220L е медиен конвертор, предназначен да конвертира 1000BASE-SX/LX/LH оптична към 1000Base-T медна медия (кабел), или обратно. Проектиран по стандартите IEEE802.3ab 1000Base-T и IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, конверторът MC220L е предназначен за работа с многорежимен/еднорежимен оптичен кабел, като използва LC-Type конектор. Той работи на 850 nm за предаване и за приемане на данни с многорежимен оптичен кабел, и на 1310 nm за предаване и за приемане на данни с еднорежимен оптичен кабел.

Други характеристики на този модул включват способността да се използва като самостоятелно устройство (не се изисква шаси), или с TP-Link 19´´ системно шаси, Auto MDI/MDI-X за TX порт, и светодиоди (LED) на предния панел за статуса. MC220L ще предава на удължени разстояния 0,55 километра при многорежимна оптична линия, и на 10 километра при еднорежимна оптика.

MEDIA CONVERTER & MODULE
Стандарти и протоколи IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Basic Function Базова функция Контрол на потока при Пълен дуплекс (IEEE 802.3x)
Удължава разстоянието на оптичната връзка до 0,5 km с 50/125 um оптичен кабел
Портове Портове 1 Gigabit SFP порт
1 1000M RJ45 порт (Auto MDI/MDIX)
Wave Length Depends on the used SFP module
Network Media 1000BASE-FX Multi-mode/Single-mode SFP module
Network Media 1000BASE-X Multi-mode/Single-mode SFP module
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, LINK, RX
Размери 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply Размери (Ш х Д х В) 3,7 х 2,9 х 1,1 инча (94,5 х 73,0 х 27,0 mm) Захранване Външен захранващ адаптер
Макс. консумация на енергия 3.95W
Safety & Emission FCC, CE
Околна среда Околна среда Околна температура при работа: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Околна температура при съхранение: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Околна влажност при работа: 10%~90% некондензираща
Околна влажност при съхранение: 5%~90% некондензираща