Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC210CS

  • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
  • Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km.

K čemu slouží tento produkt

MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC210CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.

Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19', automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Modul MC210CS podporuje přenos dat pomocí jednorežimového optického kabelu na vzdálenost až 15 km.

  • Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro port TX i FX.
  • Podporuje automatickou detekci MID/MID-X pro port TX.
  • Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km.
  • Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
  • Externí napájení
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Basic Function Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Extends fiber distance up to 15km
Ports 1 1000M SC/UPC port
1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310nm
Network Media 1000BASE-FX Single-mode Fiber
Network Media 1000BASE-LX Single-mode Fiber
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, LINK, RX
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 5.5W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing